Automobilių supirkimas – geriausias būdas atsisveikinti su transporto priemone

Automobilių supirkimas – geriausias būdas atsisveikinti su transporto priemone

Galima pasidžiaugti, kad lietuviai tampa vis turtingesne tauta, kuri leidžia sau ne tik gyventi patogiau, tačiau ir vairuoti naujesnio modelio mašinas. Taip pat įsigyti automobiliai dažniausiai eksploatuojami trumpesnį laiko tarpą, tad tai – ne tik galimybė važinėti stilingai, tačiau svarbiausia – saugiai. Tiesa, nenaudojamos mašinos pardavimas gali būti ilgai trunkantis ir varginantis darbas arba labai greitas procesas, kurio rezultatas – pelningas pardavimas. Jeigu Jus domina antras variantas – siūlome pasinaudoti supirkėjų paslaugomis, kurios sulaukia ne tik vis daugiau dėmesio, tačiau stipriai konkuruoja su įvairiais auto pardavimo portalais.

Kuo daugiau susidomėjusių – tuo geresnė kaina

Jeigu Jums tinka automobilių supirkėjų paslaugos – tuomet siūlome tartis ne su vienu, tačiau priversti juos konkuruoti dėl Jūsų mašinos. Greitesniam informacijos apie parduodamą mašiną skelbimui siūlome tokius puslapius kaip https://autosupirkimai.lt/. Tereikia suvesti informaciją apie mašiną ir sulaukti interesantų, kurie pasiūlys kainą. Žinoma, svarbu vertinti ne tik kainas, tačiau ir paslaugos teikimo sąlygas, kurios dažnai apima atvykimą iki vietos, dokumentų sutvarkymą ir panašiai. Viskas – pardavėjų patogumui.

Ne veltui vis daugiau žmonių ir renkasi supirkėjus, o ne automobilio pardavimą per skelbimų portalus. Daugelį vargina ilgi ir nuobodūs pokalbiai internetu, kuomet pasakojamos smulkmenos apie automobilį nuo pirmųjų važiavimo dienų iki šiandien. Suprantama, kad planuojantys pirkti mašiną dažniausiai turi labai daug klausimų, kurie yra susiję ne tik su techninėmis charakteristikomis, tačiau ir dažniausiai važinėjamais atstumais ir t.t. Tačiau lygiai taip pat suprantama, kad dažniausiai tokių klausimų pardavėjai vengia, tad automobilių supirkimas tampa kur kas patrauklesne alternatyva.

Supirkėjai siūlo daugiau

Kad ir kokie interesantai domisi mašina, tačiau dažniausiai pardavėjui svarbiausia yra kaina, suma, kurią jis gaus už mašiną. Žinoma, dažniausiai pardavėjas jau dalinai yra apibrėžęs tikėtinos sumos poreikius, tad belieka derybos. Lyginant su pardavimais, kurie yra skirti supirkėjams, ir fiziniams asmenims – dažniausiai supirkėjai siūlo daugiau net iki 10-15 procentų. Kodėl? Kadangi pamatę patrauklų pasiūlymą jie dažniausiai neleidžia sau gaišti laiko, nori kuo greičiau įsigyti ir siūlydami didesnę kainą jie yra tikri, kad sulauks savininko dėmesio. O taip tikrai ir būna.

Priešingai nutinka su asmenimis, kurie perka mašiną savoms reikmėms. Jie dažniausiai intensyviai derasi, nes kiekvienas sutaupytas euras – pinigas. Derėjimasis – ne tik vargina, tačiau ir reikalauja laiko. Ne veltui pavargęs tartis mašinos savininkas labai dažnai galiausiai automobilį parduoda net pigiau nei planavo pačioje pradžioje. Tai – nuostolis jam. Ne tik pinigų, tačiau ir laiko. Ir vieną, ir kitą buvo galima sutaupyti pateikus pasiūlymą supirkėjams, kurie ne tik reaguoja greitai, tačiau ir, pasikartosime, visada siūlo geresnes kainas. Žinoma, jie puikiai išmano rinką, tad ir automobilio vertinimas atliekamas labai greitai. Žinodami jo vertę rinkoje – dažniausiai patiekia 10 procentų didesnę sumą, kuri dažniausiai pranoksta auto savininko poreikius.

Superka bet kokio stovio automobilius

Automobilių supirkimas, kaip paslauga, pirmiausia išpopuliarėjo ne dėl to, kad specialistai dažniausiai siūlo geresnes kainas, tačiau dėl to, kad jie superka bet kokio stovio mašinas. Apskritai labai ilgai į supirkėjus buvo žiūrima gana įtariai. Atrodo, kyla klausimas, kodėl jie moka daugiau? Baimės atgrasė nuo paslaugų, kurios galėjo padėti uždirbti ir tik detalesnis domėjimasis jomis – paskatino tartis, pateikti pasiūlymus, o vėliau ir džiaugtis geru uždarbiu.

Kadangi automobilių supirkėjai dažniausiai perka bet kokio stovio mašinas – tai yra puiki galimybė gauti uždarbį už mašiną, kuri jau nebėra funkcionali, taigi, tam tikra prasme gauti pinigų už tai, kas Jums nebeneša jokios naudos. Daugelis supirkėjų domisi mašinomis ir po avarijų, tokiomis, kurioms atgaivinti reikia didelių investicijų.

Morališkai savo mašiną labai mylintys asmenys taip pat gali džiaugtis, kad specialistai jas dažniausiai labai sėkmingai prikelia antram gyvenimui ir vėliau jomis naudojasi kiti asmenys, kurie džiaugiasi funkcionalumu. Tai, žinoma, ir ekologiška galimybė, tad ne veltui supirkėjai dažnai juokais yra vadinami gamtos saugotojais.

Jeigu ir Jūs turite transporto priemonę, kuri jau nebėra funkcionali, kuri yra daužta, tačiau domina, ar galima iš jos uždirbti – siūlome supirkėjus vienijančiuose internetiniuose puslapiuose kuo detaliau aprašyti automobilį ir žiūrėti – kokių pasiūlymų pavyks sulaukti.

Dokumentų sutvarkymas ir atvykimas iki vietos

Automobilių supirkėjai, lyginant su fiziniais asmenimis, kurie taip pat perka transporto priemones, labai dažnai yra vertinami ir dėl to, kad specialistai sutvarko visus dokumentus, kurie yra susiję su mašinos pardavimu. Kalbame ne tik apie pirkimo-pardavimo dokumentą, tačiau taip pat ir mašinos registravimą, kurį labai dažnai vilkina naujai įsigytas savininkas.

Dažnai tenka skaityti tokias istorijas, kuriose pasakoma apie naujų automobilių savininkų atlaidumą arba tyčinį elgesį, kuris galiausiai busimam mašinos turėtojui kelia daug problemų. Įsigijus mašiną reikia kuo greičiau ją perregistruoti. To nepadarius – savininkas, kuris buvo prieš tai – tampa atsakingu už tai, ką daro naujasis vairuotojas. Senam savininkui eina baudos, jam tenka gaišti savo laiką įrodant, kad ne jis jas padarė. Dar blogiau, kai panaudota mašina yra paliekama miške surūdyti, nes, vėlgi, tenka aiškintis tam, kuris anksčiau buvo auto savininkas. Su supirkėjais tokių problemų nebūna. Jie ne tik greitai sutvarko dokumentus, tačiau dažniausiai iškart, grynais sumoka savininkui. Tai, žinoma, džiugina, kadangi galima ne tik išvengti daug vargo, nervų, tačiau ir laiko, kuris bus skirtas aiškinimuisi su teisėsauga dėl to, ko nepadarėte.

Greta dokumentų sutvarkymo daugelis pardavėjų pastebi, kad jiems labai svarbu ir tai, kad supirkėjai atvyksta iki vietos mašinos pasiėmimui. Tai aktualu ne tik tokiu atveju, kai automobilis jau nebevažiuoja, tačiau ir tada, kai norisi parduoti gero stovio mašiną, tačiau interesantas prašo, kad ji būtų atvežta iki tam tikro miesto.

Žinoma, Lietuva nėra didelė, tačiau problema, kad kartais po gyvos apžiūros – žmogus nebenori pirkti. Su supirkėjais tokių problemų nebūna. Jie taip gerai išmano automobilius, kad iš skelbimo puikiai mato – ar mašina jiems tiks ir kokią sumą jie gali pasiūlyti. Sutarus internetu, telefonu – sandoris tikrai įvyks. O svarbiausia, kad supirkėjai pavyks atvykta iki vietos pasiimti mašinos, tad žmogui, kuris parduoda – nebereikia dėl nieko sukti galvos.

Detalus mašinos aprašymas

Jeigu sudominome supirkėjais ir norite kuo greičiau palikti užklausą internetiniuose puslapiuose, kurie automatiškai siunčia pranešimus specialistams apie jūsų parduodamą automobilį – tokiu atveju svarbu nepamiršti kelių svarbių taisyklių, kurios gali padėti ir pirkėjui, ir pardavėjui geriau suprasti vienam kitą ir tuo pačiu pasirūpinti, kad automobilio pardavimas bus greitas ir be jokio vargo.

Pirmiausia reikia kuo detaliau aprašyti automobilį, kadangi kiekviena smulkmena, kuri pardavėjui gali atrodyti nereikšminga, supirkėjui gali padėti kur kas geriau suprasti bendrą situaciją. Nepamirškite, kad supirkėjai yra savo sferos specialistai, kurie labai gerai susipažinę su skirtingomis markėmis, modeliais, galiausiai, žino dažniausius gedimus, tad reikalingas tik detalus ir tuo pačiu teisingą info pateikiantis skelbimas.

Nurodykite mašinos markę, modelį, pagaminimo metus, variklio darbinį tūrį, defektus, įkelkite nuotraukas ir tuo pačiu nurodykite – kokia kaina yra pageidautina. Visa tai yra tiksli info, kuri padės supirkėjams įvertinti – ar tokios mašinos reikia. Kai kurie pergyvena, kad kainos nurodymas gali sutrukdyti gauti daugiau. Nebijokite. Tokie puslapiai Jūsų pasiūlymą persiunčia daugeliui supirkėjų. Taigi, konkurencija – išlieka ir jūs visada galite tartis su tais, kurie jums teikia geriausią pasiūlymą. Pasikartosime, kad kaina neturėtų būti pats svarbiausias kriterijus renkantis, kadangi greta jos – žiūrėkite ir kitas papildomas naudas, kurios leis būti ramiu dėl gautų paslaugų kokybės.

Ar supirkėjams nuotraukos tikrai reikalingos? Tai, kad jų reikia fiziniams asmenims, kurie renkasi mašiną auto skelbimų portaluose – atrodo normalu. Tad kodėl kyla klausimas, ar jos yra reikalingos siunčiant pasiūlymus supirkėjams? Juk jie taip pat nori kuo tiksliau žinoti – ką gaus. Skirtumas tik tas, kad dažniausiai supirkėjams nėra svarbu, jog mašina atrodytų reprezentatyviai. Tai reiškia, kad galite sutaupyti neužsakydami cheminio valymo, taip pat, neplaudami mašinos. Tačiau bendras automobilio vaizdas ir ypač dėmesys defektams – padeda kur kas tiksliau numatyti galimą vertę ir pateikti kainą pardavėjui.

Ekologija ir uždarbis

Supirkėjai, nors ir paminėjome labai daug naudų, tačiau dažnai pasirenkami ir dėl to, kad jie gali padėti gauti valstybės teikiamą kompensaciją naujos transporto priemonės įsigijimui. Utilizavus seną mašiną savininkui yra reikalinga ENTP pažyma, kurią gali išduoti supirkėjai. Žinoma, ne kiekvienas tai siūlo, tad reikia domėtis plačiau, jeigu ši paslauga Jums yra aktuali.

Rūpintis gamta ir rinktis tokias transporto priemones, kurios kuo mažiau kenkia gamtai – kiekvieno iš mūsų atsakomybė. Džiugu, kad iš senesnio modelio mašinų, kurios ne tokios ekologiškos – galima uždirbti. Juolab, tai dalinai dengia naujos mašinos arba kitos transporto priemonės įsigijimą. Tik svarbiausia laikytis aplinkos Ministerijos keliamų reikalavimų, kurie taip pat apima ir dokumento, kuris įrodo tinkamą utilizavimą laikantis ekologijos sąlygų, įgyvendinimą.

Supirkėjai taip pat padeda saugoti aplinką ir tuomet, kai sumoka už mašinas, kurios jau nebėra reikalingos savininkams. Deja, net ir XXI amžiuje vis dar atsiranda žmonių, kurie palieka mašinas rudyti miške. Kai kurie net su numeriais, tad rasti savininkus – labai paprasta. Atiduodami mašiną supirkėjams – galite ne tik uždirbti, tačiau taip pat ir prisidėti prie gamtos saugojimo, nes tai yra visų mūsų namai.

Kurie supirkėjai geriausi?

Užpildžius informaciją apie savo mašiną ir pateikus ją daugeliui supirkėjų – gausite taip pat daug pasiūlymų, kurie kis. Pasikartosime, kad kaina yra svarbi, tačiau negali būti vienintelis niuansas, kuriam reikia skirti dėmesio. Būtinai žiūrėkite, kad supirkėjai siūlytų paslaugas legaliai, kadangi tai yra garantija, kad gausite ne tik geras paslaugas, tačiau taip pat ir Jus gins vartotojų teisės, jeigu viskas klostosi ne taip, kaip reikia. Apsauga perkant bet kokias paslaugas yra labai svarbi, tad legitimumas jas teikti – visada saugo. Galiausiai, skaitykite kitų žmonių paliktus atsiliepimus apie tam tikrus supirkėjus ir tarkitės su tais, kurie teikia garantijas savo paslaugoms. Ir, žinoma, siūlo patrauklias kainas už transporto priemonę.

Daugiau informacijos rasite: https://autosupirkimai.lt/.